VITAKRAFT Crispy Crunch Duck with chokeberry - pochúťky pre mačky - 60g
Kód: DLKVKAPRZ0032Podrobný popis
VITAKRAFT Crispy Crunch Duck with chokeberry - pochúťky pre mačky - 60g| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok |
| Typ balenia | balíček |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 60 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ liečby | Mäso |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín |
| Kategória | Pre mačky |
| Séria | VITAKRAFT Crispy Crunch |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | The product is intended for animal feeding only., Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah vlhkosti | 7% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 5,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4008239276667 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ liečby: | Mäso |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre mačky |
| Séria: | VITAKRAFT Crispy Crunch |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | The product is intended for animal feeding only., Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah vlhkosti: | 7% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 5,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
