VITAKRAFT Trio Mix Poultry - pochúťky pre mačky - 60g
Kód: DLKVKAPRZ0019Podrobný popis
VITAKRAFT Trio Mix Poultry - pochúťky pre mačky - 60g| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Hydina, Zmes chutí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ liečby | Mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť | 60 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ balenia | balíček |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 12% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4008239288165 |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Hydina, Zmes chutí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ liečby: | Mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ balenia: | balíček |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
