Philips 2000 series BRE227/00 epilátor Ružová
Kód: AGDPHIDEP0148Podrobný popis
Philips 2000 series BRE227/00 epilátor Ružová| Čistiaca kefa | Áno |
| Suché a mokré holenie | Nie |
| Holiaci strojček | Nie |
| Plávajúca hlava | Nie |
| Farba | Ružová |
| Masážne funkcie | Áno |
| Zastrihávač | Nie |
| Napájací zdroj | AC |
| Hĺbka balenia | 40 mm |
| Výška balenia | 150 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 200 g |
| Šírka balenia | 112 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Depilatories |
|---|---|
| EAN: | 8720689031561 |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Suché a mokré holenie: | Nie |
| Holiaci strojček: | Nie |
| Plávajúca hlava: | Nie |
| Farba: | Ružová |
| Masážne funkcie: | Áno |
| Zastrihávač: | Nie |
| Napájací zdroj: | AC |
| Hĺbka balenia: | 40 mm |
| Výška balenia: | 150 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 200 g |
| Šírka balenia: | 112 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
