Philips Lumea Prestige BRI945/00 odstraňovač svetlých chĺpkov IPL Ružová, Biela
Kód: AGDPHIDEP0154Podrobný popis
Philips Lumea Prestige BRI945/00 odstraňovač svetlých chĺpkov IPL Ružová, Biela| Návod na použitie | Áno |
| Čistiaca handrička | Áno |
| Doba ošetrenia tváre | 1,5 min |
| Farba | Biela, Ružová |
| Oblasti tela | Hrudník, Outer upper arms, Vnútorné paže, Bikiny |
| Ultrafialový (UV) filter | Áno |
| Oblasti tváre | Brada, Horná pera, Jaw line |
| Dĺžka liečby nohy | 8,5 min |
| Plocha nástavca na telo | 4,1 cm² |
| Senzor pleti | Áno |
| Plocha nástavca na tvár | 2 cm² |
| Nástavec na telo | Áno |
| Technológia odstraňovania chĺpkov | IPL |
| Precízny nástavec na tvár | Áno |
| Výstupné napätie adaptéru | 19.5 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd adaptéru | 4 A |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Depilatories |
|---|---|
| EAN: | 8720689045537 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Doba ošetrenia tváre: | 1,5 min |
| Farba: | Biela, Ružová |
| Oblasti tela: | Hrudník, Outer upper arms, Vnútorné paže, Bikiny |
| Ultrafialový (UV) filter: | Áno |
| Oblasti tváre: | Brada, Horná pera, Jaw line |
| Dĺžka liečby nohy: | 8,5 min |
| Plocha nástavca na telo: | 4,1 cm² |
| Senzor pleti: | Áno |
| Plocha nástavca na tvár: | 2 cm² |
| Nástavec na telo: | Áno |
| Technológia odstraňovania chĺpkov: | IPL |
| Precízny nástavec na tvár: | Áno |
| Výstupné napätie adaptéru: | 19.5 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd adaptéru: | 4 A |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
