Stôl MARINA 2S, biely
Kód: BIRTOHNOW0105Podrobný popis
Stôl MARINA 2S, biely| Hĺbka | 500 mm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Počet zásuviek | 2 zásuvka/zásuviek |
| Police | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Tvar dosky stola | Obdĺžnikový tvar |
| LED podsvietenie | Nie |
| Vyžadovaná montáž | Áno |
| Farba rámčeka | Biela |
| Povrchový materiál dosky stola | laminát |
| Materiál stolu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál | Drevotrieskové dosky |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Zábradlia | Nie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Predmontované | Nie |
| Materiál povrchu | laminát |
| Otočné kolieska | Nie |
| Farba | Biela |
| Zásuvka pre klávesnicu | Nie |
| Model | Pracovný stôl |
| Správne použitie | Hranie, Domácnosť/kancelária, Kancelária |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Stôl x 1 |
| Typ balenia | Lepenka |
| Upozornenia | The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions., Do not overload drawers to avoid damage or destruction., Avoid overloading the desk., Be careful when assembling., Use on a stable surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Desks |
|---|---|
| EAN: | 5904507209933 |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Šírka: | 810 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvka/zásuviek |
| Police: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Tvar dosky stola: | Obdĺžnikový tvar |
| LED podsvietenie: | Nie |
| Vyžadovaná montáž: | Áno |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Povrchový materiál dosky stola: | laminát |
| Materiál stolu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Zábradlia: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Predmontované: | Nie |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Farba: | Biela |
| Zásuvka pre klávesnicu: | Nie |
| Model: | Pracovný stôl |
| Správne použitie: | Hranie, Domácnosť/kancelária, Kancelária |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Stôl x 1 |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Upozornenia: | The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions., Do not overload drawers to avoid damage or destruction., Avoid overloading the desk., Be careful when assembling., Use on a stable surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
