Goodram IRDM X IR-X3200D464L16SA/16GDC pamäťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 288-pin DIMM
Kód: PAMGORDR40327Podrobný popis
Goodram IRDM X IR-X3200D464L16SA/16GDC pamäťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 288-pin DIMM| Formát pamäte | 288-pin DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 2 x 8 GB |
| Napätie pamäte | 1.35 V |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Komponent pre | PC/server |
| ECC | Nie |
| Farba | Čierna |
| CAS latencia | 16 |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Druh chladenia | Chladič |
| Typ balenia | Blistr |
| HS kód | 84733020 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| EAN: | 5908267915097 |
| Formát pamäte: | 288-pin DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 2 x 8 GB |
| Napätie pamäte: | 1.35 V |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Komponent pre: | PC/server |
| ECC: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| CAS latencia: | 16 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Druh chladenia: | Chladič |
| Typ balenia: | Blistr |
| HS kód: | 84733020 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
