Pamäťový modul Patriot Memory 8 GB DDR4 1 x 8 GB 2400 Mhz
Kód: PAMPATDR40032Podrobný popis
Pamäťový modul Patriot Memory 8 GB DDR4 1 x 8 GB 2400 Mhz| Farba | Zelená |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Komponent pre | PC/server |
| Napätie pamäte | 1.2 V |
| ECC | Nie |
| Formát pamäte | 288-pin DIMM |
| CAS latencia | 17 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 8 GB |
| Frekvencia pamäti | 2400 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Hmotnosť | 22 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 30,5 g |
| HS kód | 84733020 |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Protect from extreme temperatures., Do not open the memory module housing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| EAN: | 814914022139 |
| Farba: | Zelená |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Komponent pre: | PC/server |
| Napätie pamäte: | 1.2 V |
| ECC: | Nie |
| Formát pamäte: | 288-pin DIMM |
| CAS latencia: | 17 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 8 GB |
| Frekvencia pamäti: | 2400 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Hmotnosť: | 22 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 30,5 g |
| HS kód: | 84733020 |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Protect from extreme temperatures., Do not open the memory module housing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
