18 V príklepová vŕtačka a skrutkovač TP-CD 18/70 LI-I BL SOLO 4514315 EINHELL
Kód: NAKEINWWK0044Podrobný popis
18 V príklepová vŕtačka a skrutkovač TP-CD 18/70 LI-I BL SOLO 4514315 EINHELL| Počet rýchlostí | 2 |
| Nastavenie krútiaceho momentu | 21 |
| Nabíjačka batérie v balení | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Vrátane batérií | Nie |
| Typ motora | Striedavý |
| Farba | Čierna, Červená |
| Vŕtanie s príklepom | Áno |
| Vŕtanie | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Skrutkovanie | Áno |
| Dizajn produktu | Pištoľová vŕtačka |
| Hmotnosť | 1,41 kg |
| Ukazovateľ úrovne batérie | Áno |
| Napätie batérie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 4006825677898 |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Nastavenie krútiaceho momentu: | 21 |
| Nabíjačka batérie v balení: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Typ motora: | Striedavý |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Vŕtanie s príklepom: | Áno |
| Vŕtanie: | Áno |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Skrutkovanie: | Áno |
| Dizajn produktu: | Pištoľová vŕtačka |
| Hmotnosť: | 1,41 kg |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Áno |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
