18 V SFMCD715D2K STANLEY vŕtačka/skrutkovač s nárazovým mechanizmom
Kód: NAKSTLWWK0009Podrobný popis
18 V SFMCD715D2K STANLEY vŕtačka/skrutkovač s nárazovým mechanizmom| Maximálny krútiaci moment | 60 Nm |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 1900 ot/min |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Materiál rukoväte | Plast |
| Tvar rukoväte | Rukoväť |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Typ produktu | Akumulátorová vŕtačka |
| Vstavané LED osvetlenie | Áno |
| Výška | 202 mm |
| Šírka | 66 mm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Dĺžka | 204 mm |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 2 Ah |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Doba nabíjania batérie | 1 h |
| Jednosmerné vstupné napätie | 18 V |
| Upozornenia | Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 5035048723845 |
| Maximálny krútiaci moment: | 60 Nm |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 1900 ot/min |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Tvar rukoväte: | Rukoväť |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Typ produktu: | Akumulátorová vŕtačka |
| Vstavané LED osvetlenie: | Áno |
| Výška: | 202 mm |
| Šírka: | 66 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Dĺžka: | 204 mm |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 2 Ah |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Doba nabíjania batérie: | 1 h |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 18 V |
| Upozornenia: | Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
