DEWALT DCD701D2-QW akumulátorový vŕtací skrutkovač 2x 12V 2Ah XR TSTAK čierny, žltý
Kód: NAKDEWWWK0050Podrobný popis
DEWALT DCD701D2-QW akumulátorový vŕtací skrutkovač 2x 12V 2Ah XR TSTAK čierny, žltý| Voľnobežné otáčky (1. stupeň) | 425 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj) | 57,5 N·m |
| Priemer vŕtania do dreva (max) | 2 cm |
| Ø vrtu do ocele (max) | 1 cm |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň) | 1500 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment (mäkký spoj) | 25,5 N·m |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Šírka | 152 mm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Napätie batérie | 12 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Kapacita batérie | 2 Ah |
| Emisie akustického tlaku | 83 dB |
| Obojsmerná prevádzka | Áno |
| Farba | Čierna |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Hladina akustického výkonu | 72 dB |
| Vŕtanie s príklepom | Nie |
| Nastaviteľný krútiaci moment | Áno |
| Úroveň vibrácií | 2,5 m/s² |
| Vŕtanie | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Skrutkovanie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 5035048709832 |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň): | 425 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj): | 57,5 N·m |
| Priemer vŕtania do dreva (max): | 2 cm |
| Ø vrtu do ocele (max): | 1 cm |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň): | 1500 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment (mäkký spoj): | 25,5 N·m |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Výška: | 185 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Šírka: | 152 mm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Napätie batérie: | 12 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Kapacita batérie: | 2 Ah |
| Emisie akustického tlaku: | 83 dB |
| Obojsmerná prevádzka: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Hladina akustického výkonu: | 72 dB |
| Vŕtanie s príklepom: | Nie |
| Nastaviteľný krútiaci moment: | Áno |
| Úroveň vibrácií: | 2,5 m/s² |
| Vŕtanie: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Skrutkovanie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
