Fatmax 18V SFMCD726D2K STANLEY vŕtačka/skrutkovač s nárazovým mechanizmom
Kód: NAKSTLWWK0008Podrobný popis
Fatmax 18V SFMCD726D2K STANLEY vŕtačka/skrutkovač s nárazovým mechanizmom| Počet rýchlostí | 2 |
| Maximálny krútiaci moment | 80 Nm |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 2000 ot/min |
| Balenie batérií | Áno |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Háčik na opasok v balení | Áno |
| Nabíjačka | Áno |
| Materiál rukoväte | Kov |
| Tvar rukoväte | Rukoväť |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie | Áno |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Typ produktu | Akumulátorová vŕtačka |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Dĺžka | 191 mm |
| Šírka | 66 mm |
| Výška | 207 mm |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Jednosmerné vstupné napätie | 18 V |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 2 Ah |
| Doba nabíjania batérie | 1 h |
| Upozornenia | The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 5035048835159 |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Maximálny krútiaci moment: | 80 Nm |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 2000 ot/min |
| Balenie batérií: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Háčik na opasok v balení: | Áno |
| Nabíjačka: | Áno |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Tvar rukoväte: | Rukoväť |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie: | Áno |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Typ produktu: | Akumulátorová vŕtačka |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Dĺžka: | 191 mm |
| Šírka: | 66 mm |
| Výška: | 207 mm |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 18 V |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 2 Ah |
| Doba nabíjania batérie: | 1 h |
| Upozornenia: | The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
