STANLEY SFMCD711D2K 2X2Ah akumulátorová vŕtačka/skrutkovač
Kód: NAKSTLWWK0007Podrobný popis
STANLEY SFMCD711D2K 2X2Ah akumulátorová vŕtačka/skrutkovač| Počet rýchlostí | 2 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 2100 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment | 80 Nm |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Materiál rukoväte | Kov |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Tvar rukoväte | Rukoväť |
| Typ produktu | Akumulátorová vŕtačka |
| Vstavané LED osvetlenie | Áno |
| Dĺžka | 199 mm |
| Výška | 203 mm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Šírka | 63 mm |
| Kapacita batérie | 2 Ah |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba nabíjania batérie | 1 h |
| Jednosmerné vstupné napätie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Upozornenia | The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 5054905325619 |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 2100 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment: | 80 Nm |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Tvar rukoväte: | Rukoväť |
| Typ produktu: | Akumulátorová vŕtačka |
| Vstavané LED osvetlenie: | Áno |
| Dĺžka: | 199 mm |
| Výška: | 203 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Šírka: | 63 mm |
| Kapacita batérie: | 2 Ah |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba nabíjania batérie: | 1 h |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Upozornenia: | The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
