ACANA Classics Prairie Poultry - suha pasja hrana - 9,7 kg
Kód: DLPANAKAS0008Podrobný popis
ACANA Classics Prairie Poultry - suha pasja hrana - 9,7 kg| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | ACANA Classics |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Typ balenia | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hmotnosť | 9,7 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 29% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah tuku | 17% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992560119 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | ACANA Classics |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hmotnosť: | 9,7 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 29% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah tuku: | 17% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
