ACANA Classics Red Meat - suha pasja hrana - 14,5 kg
Kód: DLPANAKAS0012Podrobný popis
ACANA Classics Red Meat - suha pasja hrana - 14,5 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hmotnosť | 14,5 kg |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Junior, Dospelí |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Obdobie rastu, Pre seniorov |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso, Hovädzie mäso, Jahňacie |
| Séria | ACANA Classics |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 27% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah tuku | 16% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992561178 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hmotnosť: | 14,5 kg |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Junior, Dospelí |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Obdobie rastu, Pre seniorov |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso, Hovädzie mäso, Jahňacie |
| Séria: | ACANA Classics |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
