ACANA Classics Red Meat -suha pasja hrana - 9,7 kg
Kód: DLPANAKAS0011Podrobný popis
ACANA Classics Red Meat -suha pasja hrana - 9,7 kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior, Dospelí, Senior |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Pre seniorov, Obdobie rastu |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Séria | ACANA Classics |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso, Hovädzie mäso, Jahňacie |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez gluténu | Nie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 9,7 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992561123 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior, Dospelí, Senior |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Pre seniorov, Obdobie rastu |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Séria: | ACANA Classics |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso, Hovädzie mäso, Jahňacie |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez gluténu: | Nie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 9,7 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
