ACANA Classics Wild Coast - suha pasja hrana - 14,5 kg
Kód: DLPANAKAS0015Podrobný popis
ACANA Classics Wild Coast - suha pasja hrana - 14,5 kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu, Pre seniorov, Bez kuracieho mäsa |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Chuť krmiva | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Junior, Senior |
| Séria | ACANA Classics |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 14,5 kg |
| Hlavná chuť | Ryby, Losos |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Proteíny | 29% |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubá vláknina | 5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992562175 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu, Pre seniorov, Bez kuracieho mäsa |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Chuť krmiva: | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Junior, Senior |
| Séria: | ACANA Classics |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 14,5 kg |
| Hlavná chuť: | Ryby, Losos |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Proteíny: | 29% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
