ACANA Dog Adult Large breed - suché krmivo pre psov - 17kg
Kód: DLSANAZWI0051Podrobný popis
ACANA Dog Adult Large breed - suché krmivo pre psov - 17kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Séria | ACANA Dog |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana svalovej hmoty |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 6% |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 31% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992521172 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Séria: | ACANA Dog |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana svalovej hmoty |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 6% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 31% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
