Acana HERITAGE Adult Small Breed 2 kg
Kód: DLZANAKSP0039Podrobný popis
Acana HERITAGE Adult Small Breed 2 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Séria | ACANA Dog |
| Psie plemeno | Ši-cu, Jorkšírsky teriér, Čivava |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Morka, Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka, Yorkshire Terrier |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsahuje vitamíny | vitamín B2, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín A, Vitamín B1, vitamín B6, Vitamin B5, vitamín D3 |
| Obsah železa | 170 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Obsah mangánu | 13 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,64 mg/kg |
| Proteíny | 31% |
| Obsah horčíka | 0,12% |
| Obsah tuku | 17% |
| Obsah zinku | 175 mg/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 1% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Vápnik | 1,4% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah jódu | 1,8 mg/kg |
| Fosforu | 1,1% |
| Obsah medi | 20 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992523206 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Séria: | ACANA Dog |
| Psie plemeno: | Ši-cu, Jorkšírsky teriér, Čivava |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Morka, Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka, Yorkshire Terrier |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín B2, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín A, Vitamín B1, vitamín B6, Vitamin B5, vitamín D3 |
| Obsah železa: | 170 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Obsah mangánu: | 13 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,64 mg/kg |
| Proteíny: | 31% |
| Obsah horčíka: | 0,12% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Obsah zinku: | 175 mg/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 1% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Vápnik: | 1,4% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah jódu: | 1,8 mg/kg |
| Fosforu: | 1,1% |
| Obsah medi: | 20 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
