Acana Heritage Puppy pre malé plemená 2 kg
Kód: DLZANAKSP0026Podrobný popis
Acana Heritage Puppy pre malé plemená 2 kg| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Turecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Psie plemeno | Teriér Jacka Russella, Čivava |
| Typ balenia | Vrecko |
| Obsahuje vitamíny | vitamín B2, Vitamín A, vitamín B6, Vitamin B5, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín B1 |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Yorkshire Terrier, Mainská mývalia mačka |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | ACANA Dog |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 7 mg/kg |
| Obsah železa | 170 mg/kg |
| Sodík | 0,35% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah horčíka | 0,13% |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah medi | 17 mg/kg |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah zinku | 200 mg/kg |
| Fosforu | 1,1% |
| Obsah mangánu | 13 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,6 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 19 mg/kg |
| Obsah jódu | 2 mg/kg |
| Obsah draslíka | 0,75% |
| Obsah vitamínu B6 | 2,75 mg/kg |
| Proteíny | 33% |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 55 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 6 mg/kg |
| Vápnik | 1,5% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 1,3 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992502201 |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Turecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Psie plemeno: | Teriér Jacka Russella, Čivava |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín B2, Vitamín A, vitamín B6, Vitamin B5, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín B1 |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Yorkshire Terrier, Mainská mývalia mačka |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | ACANA Dog |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 7 mg/kg |
| Obsah železa: | 170 mg/kg |
| Sodík: | 0,35% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah horčíka: | 0,13% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah medi: | 17 mg/kg |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah zinku: | 200 mg/kg |
| Fosforu: | 1,1% |
| Obsah mangánu: | 13 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,6 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 19 mg/kg |
| Obsah jódu: | 2 mg/kg |
| Obsah draslíka: | 0,75% |
| Obsah vitamínu B6: | 2,75 mg/kg |
| Proteíny: | 33% |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 55 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 6 mg/kg |
| Vápnik: | 1,5% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 1,3 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
