Acana Heritage Senior Dog 11,4 kg
Kód: DLZANAKSP0027Podrobný popis
Acana Heritage Senior Dog 11,4 kg| Hmotnosť | 11,4 kg |
| Hlavná chuť | Morka, Kuracie mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Labrador |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | ACANA Dog |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 33% |
| Obsah tuku | 14% |
| Obsahuje vitamíny | Niacín, vitamín B2, Vitamín B1, Vitamín B12, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín A, vitamín B6, Vitamin B5, vitamín D3 |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 1% |
| Vápnik | 1,5% |
| Hrubá vláknina | 6% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Fosforu | 1,1% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992510114 |
| Hmotnosť: | 11,4 kg |
| Hlavná chuť: | Morka, Kuracie mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Labrador |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | ACANA Dog |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 33% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Obsahuje vitamíny: | Niacín, vitamín B2, Vitamín B1, Vitamín B12, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín A, vitamín B6, Vitamin B5, vitamín D3 |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 1% |
| Vápnik: | 1,5% |
| Hrubá vláknina: | 6% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Fosforu: | 1,1% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
