Acana Heritage Šport & Agility 17 kg
Kód: DLZANAKSP0029Podrobný popis
Acana Heritage Šport & Agility 17 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Chuť krmiva | Turecko, Kuracie mäso, Ryba |
| Ďalšie funkcie | Zvýšená aktivita, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Obsahuje vitamíny | vitamín D3, vitamín B, Vitamín A, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B6, Vitamin B5, vitamín B2 |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Obrovský (> 45 kg), Extra malý (<4 kg), Vhodné pre všetky plemená, Veľké (26 až 44 kg), Malé (5-10 kilogramov), Stredné (11 - 25 kg) |
| Séria | ACANA Dog |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Nemecký ovčiak |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 61 mg/kg |
| Fosforu | 1,1% |
| Obsah zinku | 180 mg/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 1,2% |
| Proteíny | 35% |
| Obsah vitamínu A | 13000 IU/kg |
| Obsah medi | 25 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 1,3 mg/kg |
| Obsah horčíka | 0,14% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Vápnik | 1,7% |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 17 mg/kg |
| Obsah draslíka | 0,7% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 6,1 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 7,5 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6 | 3 mg/kg |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah mangánu | 13 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,5 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12 | 70 μg/kg |
| Obsah tuku | 22% |
| Obsah jódu | 2,1 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 150 mg/kg |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g) | 230 mg |
| Obsah uhľohydrátov (na 100 g) | 18 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992530174 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Chuť krmiva: | Turecko, Kuracie mäso, Ryba |
| Ďalšie funkcie: | Zvýšená aktivita, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín D3, vitamín B, Vitamín A, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B6, Vitamin B5, vitamín B2 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Obrovský (> 45 kg), Extra malý (<4 kg), Vhodné pre všetky plemená, Veľké (26 až 44 kg), Malé (5-10 kilogramov), Stredné (11 - 25 kg) |
| Séria: | ACANA Dog |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Nemecký ovčiak |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 61 mg/kg |
| Fosforu: | 1,1% |
| Obsah zinku: | 180 mg/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 1,2% |
| Proteíny: | 35% |
| Obsah vitamínu A: | 13000 IU/kg |
| Obsah medi: | 25 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 1,3 mg/kg |
| Obsah horčíka: | 0,14% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Vápnik: | 1,7% |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 17 mg/kg |
| Obsah draslíka: | 0,7% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 6,1 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 7,5 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6: | 3 mg/kg |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah mangánu: | 13 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,5 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12: | 70 μg/kg |
| Obsah tuku: | 22% |
| Obsah jódu: | 2,1 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 150 mg/kg |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g): | 230 mg |
| Obsah uhľohydrátov (na 100 g): | 18 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
