ACANA Highest Protein Grasslands - suché krmivo pre psov - 6kg
Kód: DLZANAKSP0018Podrobný popis
ACANA Highest Protein Grasslands - suché krmivo pre psov - 6kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 35% |
| Hrubý popol | 8% |
| Hrubá vláknina | 6% |
| Obsah tuku | 17% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992542603 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 35% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 6% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
