Acana Light & Fit Dog 11,4 kg
Kód: DLZANAKSP0012Podrobný popis
Acana Light & Fit Dog 11,4 kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | ACANA Dog |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 11,4 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín E, vitamín B2, Vitamín A, vitamín D3 |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,9% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah zinku | 190 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Obsah selénu | 0,65 mg/kg |
| Vápnik | 1,7% |
| Proteíny | 35% |
| Obsah mangánu | 13 mg/kg |
| Obsah tuku | 11% |
| Hrubá vláknina | 8% |
| Obsah medi | 20 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992512118 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | ACANA Dog |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 11,4 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín E, vitamín B2, Vitamín A, vitamín D3 |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,9% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah zinku: | 190 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Obsah selénu: | 0,65 mg/kg |
| Vápnik: | 1,7% |
| Proteíny: | 35% |
| Obsah mangánu: | 13 mg/kg |
| Obsah tuku: | 11% |
| Hrubá vláknina: | 8% |
| Obsah medi: | 20 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
