Acana Puppy Large Breed 17 kg
Kód: DLZANAKSP0025Podrobný popis
Acana Puppy Large Breed 17 kg| Séria | ACANA Dog |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Nemecký ovčiak |
| Psie plemeno | Zlatý retriever, Bernský salašnícky pes, Kokeršpaniel, Nemecký ovčiak, Labradorský retríver |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 1,2% |
| Obsah horčíka | 0,13% |
| Hrubá vláknina | 6% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín B1, vitamín B6, Vitamin B5, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín B2, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín A, vitamín D3 |
| Obsah selénu | 0,65 mg/kg |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah zinku | 200 mg/kg |
| Obsah mangánu | 12,5 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Vápnik | 1,4% |
| Proteíny | 33% |
| Fosforu | 1% |
| Obsah železa | 190 mg/kg |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah medi | 20 mg/kg |
| Obsah jódu | 1,9 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992501174 |
| Séria: | ACANA Dog |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Nemecký ovčiak |
| Psie plemeno: | Zlatý retriever, Bernský salašnícky pes, Kokeršpaniel, Nemecký ovčiak, Labradorský retríver |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 1,2% |
| Obsah horčíka: | 0,13% |
| Hrubá vláknina: | 6% |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín B1, vitamín B6, Vitamin B5, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín B2, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín A, vitamín D3 |
| Obsah selénu: | 0,65 mg/kg |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah zinku: | 200 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 12,5 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Vápnik: | 1,4% |
| Proteíny: | 33% |
| Fosforu: | 1% |
| Obsah železa: | 190 mg/kg |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah medi: | 20 mg/kg |
| Obsah jódu: | 1,9 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
