ADDVENA Boosted by superfoods Adult Medium/Large Beef - suché krmivo pre psov - 2,5kg
Kód: DLPAD1KAS0022Podrobný popis
ADDVENA Boosted by superfoods Adult Medium/Large Beef - suché krmivo pre psov - 2,5kg| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora imunity |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Vyberavosť, Silná imunita, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Obsah tuku | 15,1% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581863 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora imunity |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Vyberavosť, Silná imunita, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Obsah tuku: | 15,1% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
