ADDVENA Boosted by superfoods Adult Small Beef - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0021Podrobný popis
ADDVENA Boosted by superfoods Adult Small Beef - suché krmivo pre psov - 10kg| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Vyberavosť, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez lepku, Podpora imunity |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Obsah tuku | 15,1% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581856 |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Vyberavosť, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez lepku, Podpora imunity |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Obsah tuku: | 15,1% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
