ADDVENA Boosted by superfoods Junior Medium/Large Beef - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0019Podrobný popis
ADDVENA Boosted by superfoods Junior Medium/Large Beef - suché krmivo pre psov - 10kg| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Tehotenstvo a dojčenie, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Vyberavosť, Silná imunita, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 15,1% |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581832 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Tehotenstvo a dojčenie, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Vyberavosť, Silná imunita, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 15,1% |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
