ADDVENA Power of Nature Adult Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0008Podrobný popis
ADDVENA Power of Nature Adult Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria | ADDVENA Power of Nature |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Vyberavosť, Zlepšenie zdravia kože, Vitalita, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 3,7% |
| Proteíny | 28% |
| Hrubý popol | 7,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581771 |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria: | ADDVENA Power of Nature |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Vyberavosť, Zlepšenie zdravia kože, Vitalita, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 3,7% |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubý popol: | 7,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
