ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0016Podrobný popis
ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | ADDVENA Power of Nature |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Bez obilnín, Nadváha, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Vyberavosť, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Zlepšenie zdravia kože, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Vitalita, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 4,8% |
| Obsah tuku | 8,7% |
| Proteíny | 21,9% |
| Hrubý popol | 7,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581801 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | ADDVENA Power of Nature |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Bez obilnín, Nadváha, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Vyberavosť, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Zlepšenie zdravia kože, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Vitalita, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 4,8% |
| Obsah tuku: | 8,7% |
| Proteíny: | 21,9% |
| Hrubý popol: | 7,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
