ADDVENA Power of Nature Junior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0004Podrobný popis
ADDVENA Power of Nature Junior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Tehotenstvo a dojčenie, Budovanie svalov, Bez obilnín, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora kĺbov, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Vitalita, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Alergia, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Vyberavosť, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | ADDVENA Power of Nature |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 29,5% |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
| Hrubý popol | 7,2% |
| Obsah tuku | 15,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581757 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Tehotenstvo a dojčenie, Budovanie svalov, Bez obilnín, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora kĺbov, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Vitalita, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Alergia, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Vyberavosť, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | ADDVENA Power of Nature |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 29,5% |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
| Hrubý popol: | 7,2% |
| Obsah tuku: | 15,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
