ADDVENA Power of Nature Senior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0012Podrobný popis
ADDVENA Power of Nature Senior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pre psov - 10kg| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Nadváha, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Silná imunita, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Vyberavosť, Zlepšenie zdravia kože, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Vitalita, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Nie je veľmi aktívna, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | ADDVENA Power of Nature |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 22% |
| Obsah tuku | 9% |
| Hrubá vláknina | 4,8% |
| Hrubý popol | 7,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581795 |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Nadváha, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Silná imunita, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Vyberavosť, Zlepšenie zdravia kože, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Vitalita, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Nie je veľmi aktívna, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | ADDVENA Power of Nature |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 22% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 4,8% |
| Hrubý popol: | 7,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
