ARQUIVET Čerstvá kačica s oceánskymi rybami - polotuhé krmivo pre psov - 10 kg
Kód: DLPARQKAS0013Podrobný popis
ARQUIVET Čerstvá kačica s oceánskymi rybami - polotuhé krmivo pre psov - 10 kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Polovlhká karma |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Hrubý popol | 6% |
| Proteíny | 27% |
| Obsah tuku | 17% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8435117892354 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Polovlhká karma |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Proteíny: | 27% |
| Obsah tuku: | 17% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
