ARQUIVET Fresh Iberian Pork and fish - polovlhké krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPARQKAS0009Podrobný popis
ARQUIVET Fresh Iberian Pork and fish - polovlhké krmivo pre psov - 10kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Séria | ARQUIVET Fresh |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu | Polovlhká karma |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah tuku | 17% |
| Obsah vlhkosti | 20% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubý popol | 6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8435117891098 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Séria: | ARQUIVET Fresh |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu: | Polovlhká karma |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Obsah vlhkosti: | 20% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubý popol: | 6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
