ARQUIVET Fresh Ocean Fish - suché krmivo pre psov - 10 kg
Kód: DLPARQKAS0004Podrobný popis
ARQUIVET Fresh Ocean Fish - suché krmivo pre psov - 10 kg| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Chuť krmiva | Ryba |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Polovlhká karma |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 27% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubý popol | 6% |
| Bez gluténu | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8435117891050 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Chuť krmiva: | Ryba |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Polovlhká karma |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Bez gluténu: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
