BALTICA Excellent Hypoallergenic Adult Large and X-Large breeds Mono Salmon - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0009Podrobný popis
BALTICA Excellent Hypoallergenic Adult Large and X-Large breeds Mono Salmon - suché krmivo pre psov - 12kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená obrovských psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Vyberavosť |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Hlavná chuť | Losos |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | BALTICA Excellent |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 28% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 9% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903999105037 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená obrovských psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Vyberavosť |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | BALTICA Excellent |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
