BALTICA Excellent Junior Mono Salmon Large and X-large breeds - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPBA5KAS0015Podrobný popis
BALTICA Excellent Junior Mono Salmon Large and X-large breeds - suché krmivo pre psov - 3kg| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké plemeno +45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Citlivý žalúdok, Obdobie rastu |
| Hlavná chuť | Losos |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | BALTICA Excellent |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená obrovských psov |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu, Monobielkoviny, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520899 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké plemeno +45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Citlivý žalúdok, Obdobie rastu |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | BALTICA Excellent |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená obrovských psov |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu, Monobielkoviny, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
