BALTICA Excellent Senior Vitality Mono Baltic fish Medium and large breeds - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0016Podrobný popis
BALTICA Excellent Senior Vitality Mono Baltic fish Medium and large breeds - suché krmivo pre psov - 12kg| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Udržiavanie vitality, Vitalita, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku, Obdobie rastu, Monobielkoviny |
| Séria | BALTICA Excellent |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 26% |
| Hrubý popol | 8% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903999105792 |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Udržiavanie vitality, Vitalita, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku, Obdobie rastu, Monobielkoviny |
| Séria: | BALTICA Excellent |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
