BALTICA Excellent Sensitive Mono Baltic fish Medium breeds - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPBA5KAS0001Podrobný popis
BALTICA Excellent Sensitive Mono Baltic fish Medium breeds - suché krmivo pre psov - 9kg| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Obdobie rastu, Monobielkoviny |
| Séria | BALTICA Excellent |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 9% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520264 |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Obdobie rastu, Monobielkoviny |
| Séria: | BALTICA Excellent |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 9% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
