BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic L/XL Mono Lamb with rice - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0023Podrobný popis
BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic L/XL Mono Lamb with rice - suché krmivo pre psov - 12kg| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená obrovských psov, Všetky plemená veľkých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Alergia, Vyberavosť, Alergia na potraviny |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Séria | BALTICA Nutraceutic |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké plemeno +45 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 28% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905488404966 |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená obrovských psov, Všetky plemená veľkých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Alergia, Vyberavosť, Alergia na potraviny |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Séria: | BALTICA Nutraceutic |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké plemeno +45 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
