BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic Light M Fish with rice - suché krmivo pre psov - 1kg
Kód: DLPBA5KAS0026Podrobný popis
BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic Light M Fish with rice - suché krmivo pre psov - 1kg| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Séria | BALTICA Nutraceutic |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Nadváha, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Sterilizácia, Všeobecný zdravotný stav, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Alergia, Sterilizované, Alergia na potraviny |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubý popol | 7% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Proteíny | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903999105518 |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Séria: | BALTICA Nutraceutic |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Nadváha, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Sterilizácia, Všeobecný zdravotný stav, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Alergia, Sterilizované, Alergia na potraviny |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Proteíny: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
