BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic S Mono Lamb with rice - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0019Podrobný popis
BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic S Mono Lamb with rice - suché krmivo pre psov - 12kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Vyberavosť |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria | BALTICA Nutraceutic |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Monobielkoviny |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 9% |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905488404942 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Vyberavosť |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria: | BALTICA Nutraceutic |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Monobielkoviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 9% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
