BALTICA Smaki regionów Junior Lamb with veal - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0060Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Junior Lamb with veal - suché krmivo pre psov - 12kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Budovanie svalov, Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty |
| Séria | BALTICA Smaki regionów |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 8% |
| Proteíny | 28% |
| Obsah tuku | 15% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520370 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Budovanie svalov, Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty |
| Séria: | BALTICA Smaki regionów |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah tuku: | 15% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
