BALTICA Smaki regionów Junior Lamb with veal - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPBA5KAS0058Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Junior Lamb with veal - suché krmivo pre psov - 3kg| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Obdobie rastu, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Budovanie svalov |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 8% |
| Proteíny | 30% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521445 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Obdobie rastu, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Budovanie svalov |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Proteíny: | 30% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
