BALTICA Smaki regionów Medium and large breeds Mono Beef with vegetables - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0045Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Medium and large breeds Mono Beef with vegetables - suché krmivo pre psov - 12kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | BALTICA Smaki regionów |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubý popol | 8,9% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521162 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | BALTICA Smaki regionów |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubý popol: | 8,9% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
