BALTICA Smaki regionów Small breeds Duck with pear - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPBA5KAS0050Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Small breeds Duck with pear - suché krmivo pre psov - 3kg| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521421 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
