BALTICA Smaki regionów Small breeds Duck with pear - suché krmivo pre psov - 6kg
Kód: DLPBA5KAS0051Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Small breeds Duck with pear - suché krmivo pre psov - 6kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez obilnín |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905488404843 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez obilnín |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
