BALTICA Smaki regionów Small breeds Lamb with rabbit - suché krmivo pre psov - 1kg
Kód: DLPBA5KAS0047Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Small breeds Lamb with rabbit - suché krmivo pre psov - 1kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 8,9% |
| Obsah tuku | 14% |
| Proteíny | 29% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903999105112 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 8,9% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Proteíny: | 29% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
