BALTICA Smaki regionów Small breeds Veal with lamb - suché krmivo pre psov - 1kg
Kód: DLPBA5KAS0053Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Small breeds Veal with lamb - suché krmivo pre psov - 1kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Teľacie mäso |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 8% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 28% |
| Obsah tuku | 15% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520394 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Alergia |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Teľacie mäso |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah tuku: | 15% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
