BALTICA Smaki regionów Small breeds Venison with forest fruits - suché krmivo pre psov - 1kg
Kód: DLPBA5KAS0046Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Small breeds Venison with forest fruits - suché krmivo pre psov - 1kg| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Budovanie svalov, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 8,9% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521117 |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Budovanie svalov, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 8,9% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
