BENIDOG Energy - suché krmivo pre psov - 20kg
Kód: DLPHRKKAS0038Podrobný popis
BENIDOG Energy - suché krmivo pre psov - 20kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Zvýšená aktivita |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
| Hrubý popol | 11% |
| Obsah vlhkosti | 9,5% |
| Proteíny | 30% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8436036367893 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Zvýšená aktivita |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
| Hrubý popol: | 11% |
| Obsah vlhkosti: | 9,5% |
| Proteíny: | 30% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
